Gemeente GC Den Bussel

Vuur/toren (6+) - Laika

Sommige mensen zorgen voor anderen. Van ‘s morgens tot ‘s avonds. Dag in, dag uit. Hun hele leven lang. Ze zorgen omdat het hun lot is, een gave of gewoon uit naastenliefde. Ze hopen dat iemand ooit voor hen zal zorgen.

Sommige mensen houden een vuur brandend in een toren. Te midden van de woeste oceaan, in weer en wind, met gevaar voor eigen leven. Alleen maar opdat anderen veilig thuis geraken.

Maar wie loodst hen doorheen het woelige water naar een veilige haven, als ze oud of moe of ziek zijn? En wat als iedereen hen vergeten is? Hoe lang houd je het vuur in de toren en het vuur in je
hart brandend?

Michai Geyzen maakt opnieuw een voorstelling voor jonge kinderen. Deze keer inspireert hij zich op het fascinerende, vaak geromantiseerde beroep van de vuurtorenwachter: moedige
mannen - of vrouwen – die bereid zijn extreme eenzaamheid en zware stormen te verduren. Rare snuiters, gestrand tussen wal en schip, overgeleverd aan de natuurelementen en aan elkaar.

Info

Wanneer

Prijs

€ 8,00
Kansentarief: € 1,60 (via balie in GC Den Bussel)

Waar

GC Den Bussel
Haachtsebaan 54, 3140 Keerbergen

Tickets

Organisatie

GC Den Bussel